Młodzi w działaniu – dla siebie, dla innych, dla świata

23.11.2017

Podczas Konferencji Naukowej „Młodzi w działaniu – dla siebie, dla innych, dla świata”, która odbyła się 23 listopada 2017 roku, Pani Patrycja Marczak (członek Koła) wygłosiła referat pt. „Działalność w kole naukowym – szansą na rozwój osobisty i aktywność prospołeczną”. Pani Patrycja podzieliła się z uczestnikami konferencji swoimi refleksjami nt. aktywności studenckiej oraz przedstawiła idee założenia AK KSM. W swej wypowiedzi wskazała, iż Uniwersytet w szczególności powinien być miejscem wymiany myśli, debaty społecznej i przekazywania pokoleniom wartości. Dodatkowo poruszyła kwestię doświadczeń związanych z pełnieniem funkcji prezesa koła naukowego oraz z tym, jak AK KSM wpłynęło na jej potrzeby samorealizacji i rozwoju.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.